Merch

Co jste si mohli zakoupit při ročníku 2019 a udělat si tak radost a zároveň přispět na dobrou věc?

Placky

Placky nemohli chybět. To už je taková naše klasika. V roce 2019 jsme se opřeli do superhrdinů z DC Universe. Placky byly barevnější než obvykle a podle nás hodně povedené :) Od 1. listopadu se na vás těšili Batman, Superman, Joker, Wonder Woman, Flash a Green Lantern. Který design byl nejoblíbenější? V minulých letech to byl jednoznačně Yoda a Groot. V roce 2019 zmizely všichni!
Nově nás sponzorsky podpořil výrobce placek LevnePlacky.cz. Děkujeme.


Batohy a čepice

Batohy! Pytle, vaky, batůžky... Po taškách z roku 2018 jsme na rok 2019 připravili stylové batůžky. Kvalitní materiál, náš originální design, perfektní zpracování. Není, co se vám mohlo nelíbit :)

Jedno doporučení – perte je samostatně nebo se stejně tmavým prádlem, můžou pustit barvu.

Měli jsme pro vás čepice! Protože hlavou uniká nejvíc tepla. A protože se staráme o vaše zdraví, tak jsme letos vyrobili hodně cool ProstěMov čepice. A to ve třech variantách.
  • Světlá s potiskem je bavlněná s příměsí elastanu, aby dobře seděla na hlavě. Taková skvělá univerzálka na cokoliv.
  • Druhá je z lehkého bambusu, tmavá s tmavým logem v přední části. Bambus je antibakteriální, antistatický, antialergický, jemný na omak, dlouho vydrží, saje a odvádí vlhkost. Tahle čepice se hodí spíš do teplejšího období, ale je perfektní.
  • No a nakonec klenot naší nabídky - 100% MERINO vlna (tmavá se světlým logem). A to už je něco! Tahle vlna je zázrak sám o sobě - udržuje teplotu, odvádí pot, má hydrofobní povrch, prodyšný v případě nasátí vlhkosti. Je antibakteriální, antialergická, dokonce chrání před UV zářením a je přirozeně elastická. To je čepka, kterou prostě chcete! Pro vás jen to NEJ!

Děkujeme Clemente s.r.o. za podporu!

Klíčenky a přívěsky/náramky

Klíčenky jsme měli textové. Snad se vám líbiky, tak jako nám. A měli jsme i roztomilý knírek na barevné šňůrce, jako náramek. Po těch se zaprášilo.
  

Děkujeme KeyStyle.cz za pomoc!

Prodejní místa

Kde jste mohli zakoupit naše designové placky a přispět na boj za mužské zdraví?

Prostějov

Olomouc